Πέμπτη, 29 Αυγούστου 2013

Όλα τα ονόματα των μαθητών από τη Θεσπρωτία που πέρασαν στις πανελλήνιες και οι σχολές τους


Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2013 (90%)
1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΧΡΗΣΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΧΡΥΣΑΥΓΗΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΑΓΓΕΛΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΗΛΙΑΣΑΡΓΥΡΗΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣΑΝΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΒΑΓΕΝΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΚΡΙΣΤΙΝΕ ΕΡΙΚΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΓΙΩΤΗΜΗΛΙΑΠΑΥΛΟΣΟΛΓΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΓΙΩΤΗΝΑΤΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑΠΕΤΡΟΣΔΩΡΟΘΕΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΓΚΑΜΠΡΕΛΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΘΩΜΑΣΙΩΑΝΝΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΙΟΚΑΕΙΡΗΝΗΛΕΩΝΙΔΑΣΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΓΚΡΕΜΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΓΩΓΟΥΣΩΤΗΡΙΑΙΩΑΝΝΗΣΜΑΡΙΑΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΔΗΜΑΡΑΦΑΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑΑΝΤΩΝΙΟΣΣΠΥΡΙΔΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΕΡΓΙΝΟΥΣΑΚΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΝΝΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΖΙΑΚΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦΙΛΙΠΠΟΣΣΤΑΜΑΤΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΟΡΚΑΔΗΕΛΕΝΗΕΥΑΓΓΕΛΟΣΜΕΡΟΠΗΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣΜΙΧΑΗΛΣΩΤΗΡΙΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΕΟΧΑΡΗΒΙΚΤΩΡΙΑΙΩΑΝΝΗΣΑΓΓΕΛΙΚΗΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΥΡΙΔΩΝΕΥΑΓΓΕΛΗΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΑΘΗΝΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣΧΡΥΣΟΥΛΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΕΥΘΥΜΙΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΚΑΡΔΑΝΗΜΑΡΙΑΛΕΝΑΝΙΚΟΛΑΟΣΕΥΔΟΞΙΑΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΚΑΤΣΕΝΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΚΑΣΣΙΑΝΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΤΣΕΝΟΥΘΑΛΕΙΑ   ΕΙΡΗΝΗΝΙΚΟΛΑΟΣΧΡΙΣΤΟΥΛΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΟΠΑ
ΚΑΤΣΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΕΥΑΓΓΕΛΟΣΕΛΕΝΗΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΟΥΕΥΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΦΙΓΕΝΕΙΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΚΟΝΕΖΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΕΙΡΗΝΗΑΠΟΣΤΟΛΟΣΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΜΙΝΗΣΘΩΜΑΣΜΙΧΑΗΛΣΤΑΥΡΟΥΛΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ )ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑΑΝΔΡΕΑΣΚΥΡΙΑΚΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΥΛΑΜΕΛΙΝΑΑΝΤΩΝΙΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΑΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΚΟΥΣΟΒΙΣΤΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣΩΤΗΡΙΟΣΙΩΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΚΟΥΤΣΩΝΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣΓΕΩΡΓΙΑΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΚΩΛΕΤΣΗΛΑΜΠΡΙΝΗΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΡΜΙΟΝΗΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΚΩΛΕΤΣΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΧΡΥΣΟΥΛΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΩΣΤΑΣΠΡΟΚΟΠΙΟΣΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣΕΥΘΑΛΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΩΤΣΑΓΓΕΛΗΕΛΕΝΗΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΕΡΣΕΦΟΝΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΝΑΙΩΑΝΝΗΣΑΛΙΚΗΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΛΕΝΤΖΑΡΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΤΗΛΕΜΑΧΟΣΚΛΕΟΝΙΚΗΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥΑΡΙΣΤΕΑΗΛΙΑΣΜΑΡΙΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΛΙΑΜΠΟΤΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣΩΤΗΡΙΟΣΑΝΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ )ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΛΙΩΝΗΔΙΑΜΑΝΤΩΜΙΧΑΗΛΕΛΕΝΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΛΙΩΝΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣΧΡΙΣΤΙΝΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΛΩΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣΓΙΟΛΑΝΔΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΕΝΤΗΚΑΛΛΙΟΠΗΧΑΡΙΛΑΟΣΕΛΕΝΑΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΜΕΤΟΑΜΠΙΓΚΕΛΑΑΡΝΤΙΑΝΛΙΝΝΤΙΤΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΜΗΤΣΕΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑΣΗΜΙΝΑΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΜΠ
ΜΗΤΣΕΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΗΝΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΟΣΧΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣΓΑΡΥΦΑΛΙΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΠΑΛΛΑΣΣΩΤΗΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΓΕΩΡΓΙΑΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΜΠΑΡΚΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΔΙΑΜΑΝΤΩΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΜΠΑΡΚΑΖΩΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΔΙΑΜΑΝΤΩΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΕΖΑΣΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΙΧΑΗΛΧΡΥΣΑΥΓΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΙΣΤΙΩΛΗΙΩΑΝΝΑ ΑΝΝΑΧΡΗΣΤΟΣΕΛΕΝΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΜΠΟΥΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΗΛΙΑΣΣΟΥΛΤΑΝΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΥΡΙΛΛΑΕΙΡΗΝΗΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΓΕΛΙΚΗΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΑΣΙΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΡΩΞΑΝΗΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΝΕΙΛΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣΒΑΡΒΑΡΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥΔΗΜΗΤΡΙΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣΑΦΡΟΔΙΤΗΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΝΙΚΟΜΑΝΗΣΑΓΓΕΛΟΣΦΙΛΗΜΩΝΕΛΕΝΗΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΝΟΤΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΣΟΦΙΑΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΟΥΤΣΟΣΧΡΗΣΤΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΝΝΑΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΤΑΣΚΑΣΜΙΧΑΗΛΙΩΑΝΝΗΣΑΓΓΕΛΙΚΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΝΤΕΛΛΟΣΗΛΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΛΛΗΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΛΙΚΑΡΩΝΑΣΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣΛΑΟΥΡΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΓΕΩΡΓΙΑΠΑΝΤΕΛΗΣΕΛΕΝΗΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΜΑΡΙΝΑΦΩΤΙΟΣΡΟΔΟΥΛΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥΖΩΗΑΝΔΡΕΑΣΡΕΝΑΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΠΑΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑΕΥΑΓΓΕΛΟΣΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΑΔΗΣΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΠΑΥΛΟΣΘΕΟΔΩΡΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΒΕΤΣΣΤΕΦΑΝΟΣΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣΕΥΓΕΝΙΑΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΚΑΠΕΡΑΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣΓΙΑΝΝΗΣΜΑΡΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΟΠΑ
ΣΟΥΦΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΕΥΓΕΝΙΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΝΕΦΕΛΗΦΩΤΙΟΣΜΑΡΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΜΗΝΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣΕΥΑΝΘΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΖΟΒΑΡΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΕΡΙΚΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΖΟΥΜΑΣΑΝΔΡΕΑΣΝΙΚΗΤΑΣΧΡΥΣΟΥΛΑΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣΣΣΑΣ
ΤΖΩΡΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΛΙΝΑΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΧΡΥΣΟΥΛΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΕΠΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕΛΕΝΗΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΤΣΕΡΙΚΗΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣΙΩΑΝΝΗΣΧΡΙΣΤΙΑΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΑΒΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΧΡΗΣΤΟΣΒΑΛΕΝΤΙΝΑΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣΦΩΤΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔΗΜΗΤΡΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΜΠΑΒΑΣΙΛΕΙΑΘΩΜΑΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΟΥΜΑΝΗΘΕΟΔΩΡΑΕΥΑΓΓΕΛΟΣΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΥΤΣΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΘΩΜΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΦΑΤΣΙΟΣΡΩΜΑΝΟΣΑΛΚΗΣΜΑΡΙΑΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥΑΘΗΝΑΧΡΗΣΤΟΣΕΥΓΕΝΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΖΗΚΟΣΧΡΙΣΤΙΝΑΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ)ΑΣΠΑΙΤΕ
ΧΑΣΚΗΕΡΜΙΟΝΗΘΩΜΑΣΕΥΑΓΓΕΛΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΣΚΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣΣΤΑΜΑΤΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥΣΤΕΦΑΝΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΔΗΜΗΤΡΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣΙΟΥΛΙΑΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΛΑΜΠΡΟΣΣΤΑΥΡΟΣΣΥΛΒΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΝΝΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΑΓΓΕΛΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΑΓΓΕΛΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΦΡΕΙΔΕΡΙΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΒΑΡΒΑΡΑΣΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣΜΙΧΑΗΛΕΛΕΥΘΕΡΙΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΛΙΚΗΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΕΡΜΠΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΦΩΤΕΙΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΡΥΣΗΣΞΕΝΟΦΩΝ ΚΑΡΟΛΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝΚΑΣΣΙΑΝΗΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΑΤΟΣΙΩΑΝΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΡΕΤΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΚΙΖΑΠΟΛΥΞΕΝΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΓΓΕΛΙΚΗΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΓΚΟΓΚΟΥΜΑΡΙΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΑΡΓΑΡΙΤΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΟΛΙΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΒΙΚΤΩΡΙΑΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΥΡΤΩΙΩΑΝΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΖΗΓΟΥΕΛΕΝΗΠΑΥΛΟΣΜΑΡΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΚΑΛΑΒΡΙΖΙΩΤΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣΚΡΑΟΖΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΜΠ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΘΩΜΑΣΕΛΕΝΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΛΙΟΥΣΗΜΥΡΤΩΧΑΡΙΣΗΣΣΟΦΙΑΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΛΑΜΠΡΟΥΖΩΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗΔΙΟΝΥΣΙΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΛΕΙΣΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣΑΙΚΑΤΕΡΙΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΛΟΥΚΑΒΑΣΙΛΙΚΗΕΥΑΓΓΕΛΟΣΚΑΛΛΙΟΠΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΑΦΑΕΛΕΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΣΥΛΒΙΑ ΜΠΟΥΚΟΣΛΑΒΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΠΕΖΑΕΛΕΝΑΠΑΥΛΟΣΜΑΡΓΑΡΙΤΑΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΝΑΤΣΙΟΥΑΝΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣΕΛΙΣΑΒΕΤΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΝΙΚΟΛΑΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣΣΩΤΗΡΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΝΤΟΚΑΙΣΩΤΗΡΜΠΙΛΜΠΙΛΕΛΒΙΡΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΠΠΑΣΟΦΙΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣΛΑΜΠΡΙΝΗΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΠΑΣΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΜΑΡΙΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΡΑΠΤΗΖΩΗΘΕΟΔΩΡΟΣΓΑΡΥΦΑΛΙΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΑΠΤΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΛΙΚΗΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣΑΣΠΑΙΤΕ
ΣΑΧΠΕΛΙΔΟΥΧΑΡΙΚΛΕΙΑΙΩΑΝΝΗΣΟΛΓΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΙΩΖΟΣΘΩΜΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΣΤΑΥΡΟΥΛΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΟΡΟΒΑΚΟΥΛΑΜΠΡΙΝΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΣΠΥΡΙΔΗΧΡΥΣΑΝΘΗΦΩΤΙΟΣΣΟΦΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΖΑΝΗΣΜΙΧΑΗΛΕΜΜΑΝΟΥΗΛΟΥΡΑΝΙΑΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΤΖΙΜΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΖΟΒΑΡΑΕΥΦΡΟΣΥΝΗΑΠΟΣΤΟΛΟΣΕΥΑΓΓΕΛΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΣΑΦΑΚΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΝΑΣΣΤΑΥΡΟΥΛΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΑΤΣΗΣΧΑΡΙΛΑΟΣΧΡΗΣΤΟΣΜΑΡΓΑΡΙΤΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΟΜΠΟΛΗΣΑΝΔΡΕΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΧΡΙΣΤΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΕΛΙΝΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣΧΡΥΣΩΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ


ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΛΑΓΟΥΡΗΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΛΕΝΗΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΤΑΣΙΑΡΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΥΘΑΛΙΑΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕΙΡΗΝΗΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥΜΥΡΤΩΧΡΗΣΤΟΣΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΟΡΕΖΗΛΥΓΕΡΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΓΓΕΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΓΟΥΣΙΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΝΤΙΟΧΟΣΜΑΡΓΑΡΙΤΑΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΟΠΑ
ΔΗΜΑΚΑΒΑΣΙΛΙΚΗΙΩΑΝΝΗΣΜΑΡΙΑΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑΕΥΑΓΓΕΛΟΣΔΑΦΝΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΡΗΣΤΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕΡΙΦΥΛΗΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΡΙΕΤΤΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΔΗΜΟΥΧΡΥΣΑΝΘΗΙΩΑΝΝΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΙΩΑΝΝΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΝΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥΑΛΚΙΝΟΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣΜΙΧΑΗΛΙΩΑΝΝΗΣΑΓΓΕΛΙΚΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΤΣΙΟΣΣΩΤΗΡΙΟΣΛΑΜΠΡΟΣΑΝΝΑ  ΜΑΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΚΟΤΟΡΙΧΡΙΣΤΙΑΝΑΦΑΤΜΙΡΜΑΡΙΑΝΑΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΟΥΛΑΣΣΥΜΕΩΝΜΙΧΑΗΛΑΝΝΑΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΥΡΤΗΣΘΕΟΦΑΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΝΤΟΥΜΠΡΑΒΚΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ)ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΑΛΚΗΣΤΗΓΕΩΡΓΙΟΣΛΑΜΠΡΙΝΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΩΣΤΑΡΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣΒΑΡΒΑΡΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ )ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΝΙΚΟΛΑΟΣΑΝΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΝΟΣΔΟΝΑΤΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΒΑΣΙΛΙΚΗΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΣΤΟΡΑΣΣΤΑΥΡΟΣΑΝΔΡΕΑΣΣΟΦΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ)ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΗΤΣΗΣΝΕΚΤΑΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΑΡΑΣΚΕΥΗΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΟΚΑΣΗΛΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΗΝΕΛΟΠΗΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΟΥΣΗΧΡΙΣΤΙΝΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΝΝΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΝΑΚΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΧΡΗΣΤΟΣΒΙΚΤΩΡΙΑΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΥΑΝΔΡΕΑΣΗΛΙΑΣΜΑΡΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΥΛΑΟΥΡΑ  ΣΟΦΙΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΣΕ ΦΡΙΝΤΕΡΙΚΕΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΤΣΙΟΥΓΕΩΡΓΙΑΘΕΟΔΩΡΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΑΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΑΝΔΡΕΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΠΠΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΥΡΙΔΩΝΘΕΟΔΩΡΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΤΕΡΑΣΣΤΕΦΑΝΟΣΧΡΗΣΤΟΣΓΕΩΡΓΙΑΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΑΜΠΑΝΙΤΖΟΥΛΙΑΙΣΟΥΦΜΙΧΑΣΕΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣΑΝΔΡΕΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣΚΑΛΛΙΟΠΗΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΜΠ
ΤΖΙΑΤΖΙΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΝΔΡΕΑΣΣΟΦΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΤΖΙΜΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΩΤΗΡΙΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΤΖΟΥΝΑΧΡΙΣΤΙΝΑΓΡΗΓΟΡΙΟΣΛΙΛΙΑΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ)ΣΑΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΕΛΕΝΗΘΩΜΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΤΣΕΕΛΕΥΘΕΡΙΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣΒΑΣΙΛΙΚΗΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΟΠΑ
ΤΣΕΠΑΑΘΑΝΑΣΙΑΝΙΚΟΛΑΟΣΕΛΕΝΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ )ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΙΡΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΙΧΑΗΛΕΥΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΣΙΡΑΣΠΕΤΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣΜΙΧΑΗΛΕΥΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΣΟΚΡΗΣΤΑΜΑΤΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΘΕΟΔΩΡΑΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΦΩΤΙΟΥΕΛΠΙΔΑΑΝΔΡΕΑΣΑΓΓΕΛΙΚΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΟΒΟΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΧΡΥΣΗΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ

1ο Τ Ε Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΧΟΒΟΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΜΕΡΟΠΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ


ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΘΕΟΔΟΣΙΑΣΠΥΡΙΔΩΝΛΑΜΠΡΙΝΗΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΚΡΕΜΟΥΕΙΡΗΝΗΘΩΜΑΣΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΣΕΜΙΡΑ ΜΑΡΙΑΜΗΝΑΣΤΖΕΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΨΑΛΗΑΝΔΡΟΜΑΧΗΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΜΙΝΗΒΑΣΙΛΕΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣΧΡΙΣΤΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΟΜΙΝΗΜΑΡΙΑΝΝΑΧΡΗΣΤΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΚΟΨΙΔΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΛΓΑΕΥΑΓΓΕΛΟΣΒΕΝΕΤΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΕΛΛΟΥΑΔΑΜΑΝΤΙΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΑΦΝΗΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΣΧΟΥΕΛΕΝΗΣΠΥΡΙΔΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΚΕΥΗΣΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΡΗΣΤΟΣΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΠΗΤΑΣΣΠΥΡΙΔΩΝΧΡΗΣΤΟΣΕΛΕΝΗΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΑΤΣΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΑΡΚΟΣΔΕΣΠΟΙΝΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΜΙΤΙΝΤΙΦΟΡΑΜΑΝΤΑΝΝΤΙΑΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΡΗΣΤΟΥΜΑΡΙΝΑΛΑΜΠΡΟΣΕΛΕΝΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΓΚΕΓΚΑΕΥΑΜΠΕΣΝΙΚΦΛΟΡΕΣΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΓΚΡΙΝΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝΑΝΝΑ ΑΝΕΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΓΟΓΟΛΟΥΘΕΟΔΩΡΑΓΕΩΡΓΙΟΣΧΡΥΣΟΥΛΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΟΥΦΗΕΛΕΝΗΛΑΖΑΡΟΣΟΥΡΑΝΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΤΖΕΛΙΛΑΙΙΡΜΟΝΑΙΛΙΡΡΑΙΜΟΝΤΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΝΙΔΟΥΕΙΡΗΝΗ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩΓΕΩΡΓΙΟΣΕΥΦΡΟΣΥΝΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2013 (10%)


1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΑΝΥΦΑΝΤΗΛΑΜΠΡΙΝΗΑΧΙΛΛΕΥΣΒΑΣΙΛΙΚΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΕΥΑΓΓΕΛΙΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΚΟΤΖΙΑΣΙΩΑΝΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΦΙΛΟΘΕΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΙΟΣΗΣΣΤΑΜΑΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣΕΥΦΡΟΣΥΝΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΗΕΙΡΗΝΗΘΕΟΦΑΝΗΣΑΛΙΚΗΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΜΗΛΙΩΝΗΣΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΙΚΑΤΕΡΙΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΜΟΣΧΟΥΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΕΝΗΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΙΡΗΣΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟΝΙΚΟΛΑΟΣΠΕΡΣΕΦΟΝΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑΣΠΥΡΙΔΩΝΧΡΥΣΟΥΛΑΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΙΤΟΥΛΗΑΜΑΝΤΑΘΩΜΑΣΘΕΟΔΩΡΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΑΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΔΗΜΗΤΡΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΧΑΛΙΚΙΑΜΑΡΙΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ


2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΑΝΤΩΝΙΟΥΑΜΑΛΙΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦΩΤΕΙΝΗΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑΣΜΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΥΝΕΦΕΛΗ ΖΩΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦΩΤΕΙΝΗΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)ΣΙ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΕΡΙΦΥΛΗΙΩΑΝΝΗΣΑΓΓΕΛΙΚΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΕΝΕΤΗΔΗΜΗΤΡΑΣΠΥΡΙΔΩΝΟΛΓΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣΠΡΟΚΟΠΙΟΣΗΛΙΑΣΠΕΡΣΕΦΩΝΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΣΠΥΡΙΔΩΝΠΑΝΤΕΛΗΣΙΩΑΝΝΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΦΑΛΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΚΥΡΙΑΚΟΣΔΕΣΠΟΙΝΑΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΑΤΣΗΦΩΤΕΙΝΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΕΝΗΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ


ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣΕΥΦΡΟΣΥΝΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΟΠΑ
ΔΗΜΟΥΧΑΙΔΩ ΕΙΡΗΝΗΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΑΡΚΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑΗΛΙΑΣΧΡΥΣΤΑΛΛΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΝΤΟΚΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕΛΕΝΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΓΚΟΥΜΠΕΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΦΩΤΕΙΝΗΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΚΡΕΜΟΣΠΑΥΛΟΣΘΩΜΑΣΠΑΡΑΣΚΕΥΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΣΙΛΟΥΑΝΗ ΑΡΙΣΤΜΗΝΑΣΤΖΕΝΗΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΚΑΤΡΑΝΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΧΑΡΙΚΛΕΙΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΑΡΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΙΩΑΝΝΗΣΔΙΑΛΕΧΤΗΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΣΙΜΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕΛΕΝΗΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΟΚΟΛΑΚΗΚΑΛΛΙΟΠΗΣΠΥΡΙΔΩΝΜΕΛΙΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣΔΙΟΝΥΣΙΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝΜΑΡΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ )ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΜΑΝΟΥΑΡΕΤΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΕΛΕΝΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΝΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΕΥΦΡΟΣΥΝΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΕΠΑΛ

1ο ΕΠΑΛ  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΑΝΥΦΑΝΤΗΣΤΑΥΡΟΥΛΑΧΑΡΙΣΗΣΕΛΕΝΗΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΒΡΥΣΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΑΧΙΛΛΕΥΣΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΓΑΚΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΛΑΜΠΡΙΝΗΣΤΕΦΑΝΟΣΕΛΕΝΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΓΚΙΟΥΝΟΣΜΗΝΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΣΠΥΡΙΔΟΥΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΔΗΜΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝΣΤΑΥΡΟΥΛΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΓΕΩΡΓΙΑΘΩΜΑΣΕΥΑΝΘΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΑΤΑΒΑΤΗΣΗΛΙΑΣΗΛΙΑΣΛΕΪΜΟΝΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΤΡΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΝΘΟΥΛΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΑΚΟΥΛΛΑΤΙΛΟΡΕΤΑΜΙΦΤΑΡΛΙΡΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΑΝΝΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΟΛΥΞΕΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΠΑΣΧΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΕΥΘΥΜΙΟΣΜΑΡΓΑΡΙΤΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΣΧΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΑΜΠΡΟΣΑΝΝΑΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΠΥΡΟΥΣΟΦΙΑΙΩΑΝΝΗΣΜΑΡΚΕΛΛΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

1ο ΕΠΑΛ  ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΛΑΜΠΡΟΣΕΝΡΙΕΤΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΚΟΡΕΖΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΕΡΟΒΙΤΗΧΡΥΣΟΥΛΑΓΕΩΡΓΙΟΣΕΛΕΝΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΟΥΛΟΥΠΗΘΕΟΔΩΡΑΝΑΠΟΛΕΩΝΡΟΔΑΝΘΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΤΣΑΟΥΣΑΙΑΟΥΡΕΛΑΒΛΑΝΤΙΜΙΡΛΙΝΤΙΤΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΣΟΥΛΑΜΑΡΙΑΘΕΟΔΩΡΟΣΠΟΛΥΒΙΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ



1ο ΕΠΑΛ ΦΙΛΙΑΤΩΝ

ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή ΕπιτυχίαςΊδρυμα
ΜΠΟΥΡΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗΑΝΤΩΝΗΣΜΑΡΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΟΥΖΕΙΡΕΝΤΖΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗΜΟΥΧΑΜΕΤΦΑΤΜΙΡΑΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΡΟΥΜΑΝΗΕΜΙΛΙΑΝΟΕΝΒΕΡΙΛΝΤΙΦΕΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ