Τετάρτη, 30 Απριλίου 2014

Ο Διευθυντής του ΕΠΑΛ Ηγουμενίτσας κ. Κοσιώρης Ευάγγελος υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος με τον Θωμά Παππά


Ο κ. Κοσιώρης Ευάγγελος του Σταύρου γεννήθηκε το 1957 στη Μαζαρακιά και είναι το έβδομο από τα δέκα παιδιά του Σταύρου και της Αλεξάνδρας Κοσιώρη. Είναι παντρεμένος με την κ. Αθανασίου- Σιούλα Ελένη και έχει τρία παιδιά.

Τον Θανάση Κοσιώρη Τεχνολόγο- Ηλεκτρολόγο Μηχανικό και φοιτητή της Ανώτατης Σχολής Παιδαγωγικής Τεχνολογικής Εκπαίδευσης.

Την Αλίκη Κοσιώρη Τεχνολόγο Δασοπονίας και Φυσικού Περιβάλλοντος και φοιτήτρια στην Ανώτατη Σχολή Παιδαγωγικής Τεχνολογικής Εκπαίδευσης.

Τη Νάντια Κοσιώρη Τεχνολόγο Ιατρικών Εργαστηρίων και φοιτήτρια στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Πατρών.

Ο κ. Κοσιώρης σπούδασε: 
- Καθηγητής Ηλεκτρονικός Μηχανικός ΠΕ1704 (ΑΣΕΤΕΜ) Αθηνών
- Διπλωματούχος Αξιωματικός Α/Τ
- Πτυχιούχος στα Ναυτικά ηλεκτρονικά όργανα
- Μετεκπαίδευση στα ειδικά Βιομηχανικά Ηλεκτρονικά
- Πτυχιούχος Σχολής Συνεννόησης

Διετέλεσε: 
- Καθηγητής και Τομεάρχης στα Τεχνικά Λύκεια Καναλακίου και Ηγουμενίτσας.
- Υποδιευθυντής Λυκείου Καναλακίου.
- Αν. Διευθυντής Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης Ηγουμενίτσας (ΙΕΚ).
- Διευθυντής του Σχολικού Εργαστηριακού Κέντρου Ηγουμενίτσας (ΣΕΚ).

Σήμερα υπηρετεί ως Διευθυντής του 1ου ΕΠΑΛ Ηγουμενίτσας. 

Άλλες υπηρεσιακές δράσεις: 
- Συντονιστής επί σειρά ετών σε επιμορφωτικά σεμινάρια εκπαίδευσης.
- Συντονιστής του προγράμματος ισότητας των δύο φύλων.
- Συντονιστής επιμόρφωσης καθηγητών στις νέες τεχνολογίες.
- Συντονιστής περιβαλλοντικών προγραμμάτων.
- Συντονιστής προγραμμάτων αγωγής υγείας κλπ.

Διακρίσεις: 
 
Ο κ. Κοσιώρης διακρίθηκε και βραβεύτηκε από τις υπηρεσίες του Υπουργείου Παιδείας για όλες τις παρακάτω μελέτες: 
- Ειδική τιμητική διάκριση από την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Πατρών για την μελέτη και κατασκευή Συστήματος Εξοικονόμησης Ενέργειας.
- 1ο βραβείο από την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Ηπείρου για την μελέτη και κατασκευή ειδικής κεραίας.
- 2ο βραβείο από την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Πρέβεζας για την μελέτη και κατασκευή κυκλώματος «Ηλιακής Παγίδευσης» για εξοικονόμηση ενέργειας.
- Έπαινο από την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Άρτας για την μελέτη και κατασκευή ειδικής πρίζας «SOS» που μας προστατεύει από ηλεκτροπληξία.

Τώρα ερευνά και επεξεργάζεται άλλες ιδέες όπως μελέτη συστήματος εξοικονόμησης πόσιμου και μη πόσιμου νερού.

Ο κ. Κοσιώρης Ευάγγελος Δ/ντής του ΕΠΑΛ Ηγ/τσας δηλώνει ότι προτεραιότητά του είναι η ανεργία και τα προβλήματα των νέων και επιθυμία του είναι να διαθέσει όλες τις δυνατότητές του για να προσφέρει στο μέγιστο στη νέα δημοτική αρχή ως υποψήφιος στον ανεξάρτητο συνδυασμό «ΧΡΩΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ» στο πλευρό του υποψηφίου Δημάρχου κ. Θωμά Παππά.

Απαράβατες αρχές του κ. Κοσιώρη είναι η μεθοδικότητα, η εργατικότητα και η εντιμότητα. Είναι άνθρωπος ηπίων τόνων και δε διστάζει να βοηθά όλους τους συνανθρώπους του ανεξαιρέτως.

Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Τα ονόματα του συνδυασμού του Γιάννη Λώλου


ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ
(ΟΝΟΜΑ)


(Υποψήφιος Δήμαρχος)
ΛΩΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
ΓΚΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΓΚΟΥΝΤΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ
ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
ΔΗΛΑΒΕΡΗ ΡΕΓΓΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΤΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΚΟΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΟΣΙΩΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΚΟΤΣΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΛΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ        
ΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΜΠΑΡΜΠΑΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΝΤΟ ΑΝΤΩΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟ
ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ
ΣΟΥΡΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
 (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΝΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗ-ΠΑΜΠΟΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    
ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑ
ΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΥΒΟΤΩΝ
 (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΔΗΜΑ ΙΣΜΗΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΜΗΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΙΩΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)
ΒΡΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΜΠΕΖΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)
ΓΟΓΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΙΤΣΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΟΝΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΟΥΡΛΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΤΖΕΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)
ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΧΥΡΙΠΗΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΗΣ
 (υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΛΙΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ
 (υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΓΚΙΟΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΝΤΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΟΤΟΠΟΥ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
 (υποψήφιος εκπρόσωπος της τοπικής κοινότητας)


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΜΕΣΗΣ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΚΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΙΜΙΤΣΑΣ
 (υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΛΙΟΠΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΗΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΤΕΡΙΟΥ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΚΙΑΠΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
ΚΥΡΓΙΟΥ- ΜΠΑΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ
ΤΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΒΟΘΡΑΣ
 (υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας)
ΚΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΤΙΑΝΗΣ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
 (υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)  
ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΔΟΝΑΤΟΥ
ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
ΣΕΊ΄ΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΒΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΙΟΓΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΚΑΜΠΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
 (υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΖΗΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ
 (υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΔΗΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΟΥ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΔΟΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΦΙΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΩ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
ΤΖΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
ΙΛΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΠΑΜΠΟΛΛΑ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
 (υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΙΜΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΡΑΙΩΝ
 (υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΚΟΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΒΟΤΩΝ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΣΚΟΜΗΛΙΑΣ
 (υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΜΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ

ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι της παράταξης του Ανδρέα Νταή


ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΝΤΑΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΣΤΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Του ΗΡΑΚΛΗ
ΒΕΝΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
ΓΙΩΓΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΑΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΟΓΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΗΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΝΙΔΑΡΗ-ΜΠΕΖΑ ΙΩΑΝΝΑ Του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΛΑΝΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΗΛΙΑΡΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΗΛΙΑΣ Του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΝΤΑΝΗΣ ΦΩΚΙΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΡΕΒΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΧΠΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΙΤΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΜΟΪΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΡΘΟΥΡΟΥ
ΣΠΥΡΟΥ ΦΩΤΙΟΣ Του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΖΑΦΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΤΖΟΥΜΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΣΤΥΡΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΣΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΝΑΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΛΩΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΒΕΡΜΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ Του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΥΒΟΤΩΝ
ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
ΚΑΙΣΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΡΟΒΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΑΘΗΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΚΑΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΠΙΔΑ Του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΚΩΣΤΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΠΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΡΟΓΚΟΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Του ΜΟΝΙ
ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΕΪΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΑΚΛΑΚΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΖΑΡΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΗΣ
ΚΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΗΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΛΙΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΠΡΕΜΕΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ
ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΟΤΟΠΟΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΙΜΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΝΤΑΣΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΣΟΡΟΒΑΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΜΗΝΑ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΙΜΙΤΣΑΣ
ΜΠΛΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΤΕΡΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
ΑΥΓΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΒΟΘΡΑΣ
ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΤΙΑΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
ΖΟΡΚΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
ΔΩΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Του ΧΑΡΙΣΗ
ΚΑΤΣΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΧΙΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΝΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΖΩΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΝΟΥΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΑΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΡΑΙΩΝ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ Του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΒΟΤΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΝΤΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ Του ΒΑΓΓΕΛΗ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΣΚΟΜΗΛΙΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κατέθεσε την υποψηφιότητά του ο Θωμάς Παππάς Διαβάστε όλα τα ονόματα


Όνομα Συνδυασμού
ΧΡΩΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ

Ονοματεπώνυμο Υποψηφίου Δημάρχου
ΠΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ηγουμενίτσας
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΒΑΛΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΒΡΑΣΤΑΜΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΟΡΕΡΟ) του ΗΛΙΑ

ΔΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΟΝΑΤΟΥ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΚΟΜΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΣΙΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΩΤΣΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΩΤΣΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΕΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΡΑΠΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΗΛΙΑ

ΡΟΥΣΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΥΛΙΟΥ-ΓΚΟΤΟΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΙΑΝ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΕΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΙΛΑΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΦΛΙΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Εκλογική Περιφέρεια Μαργαριτίου
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΝΤΙΤΟΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΦΑΡΡΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ


Εκλογική Περιφέρεια Παραποτάμου
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΤΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Εκλογική Περιφέρεια Πέρδικας
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΝΤΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Εκλογική Περιφέρεια Συβότων
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΖΑΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΛΗ-ΝΤΑΦΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΗΤΟΥ-ΝΑΝΗ ΛΟΪΖΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Δημοτική Κοινότητα Γραικοχωρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)
ΒΑΣΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΡΑΠΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


Δημοτική Κοινότητα Ηγουμενίτσας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)
ΑΣΠΙΩΤΗ-ΣΚΟΡΔΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΓΟΓΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΑΦΤΗ-ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΠΑΛΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΣΤΕΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΪΔΟΥΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 


Δημοτική Κοινότητα Νέας Σελεύκειας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)
ΖΕΪΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΖΙΜΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ


Τοπική Κοινότητα Αγίας Μαρίνας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΟΛΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


Τοπική Κοινότητα Αργυρότοπου
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΩΜΑ


Τοπική Κοινότητα Δράμεσης
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Τοπική Κοινότητα Ελευθερίου
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΛΙΟΠΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΛΥΚΑ ΕΡΡΙΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Τοπική Κοινότητα Καρτερίου
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ-ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ


Τοπική Κοινότητα Καστρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ


Τοπική Κοινότητα Καταβόθρας
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΑΗΔΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΖΗΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ


Τοπική Κοινότητα Κορίτιανης
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ


Τοπική Κοινότητα Κρυόβρυσης
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ


Τοπική Κοινότητα Λαδοχωρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΑΡΙΣΗ

ΚΟΜΙΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


Τοπική Κοινότητα Μαζαρακιάς
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΒΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΣΙΩΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ


Τοπική Κοινότητα Μαργαριτίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΓΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΖΙΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ


Τοπική Κοινότητα Μαυρουδίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ

ΚΑΤΗ ΕΙΡΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ


Τοπική Κοινότητα Μεσοβουνίου
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ


Τοπική Κοινότητα Παραποτάμου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΚΑΡΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΠΑΝΤΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ



Τοπική Κοινότητα Πέρδικας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΛΙΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΠΑΣΧΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ


Τοπική Κοινότητα Πλαταριάς
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΚΑΡΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΟΜΠΟΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ


Τοπική Κοινότητα Σπαθαραίων
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΤΖΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Τοπική Κοινότητα Συβότων
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΒΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Τοπική Κοινότητα Φασκομηλιάς
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΤΑΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΤΣΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ